-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-009789-b
Завершена
1 175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 875.00 UAH
Номер:
9a1d1b05ff44472b857335c0222d34b6
Внутрішній номер закупівлі:
10877194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-27-009789-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "8-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997645
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, вул. Навроцького, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калинич Олександра Павл +380322367403 8mkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 175 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 875.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2021 16:05 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2021 16:05 - 19.08.2021 00:00
Аукціон:
19.08.2021 12:46 - 19.08.2021 13:13
Період кваліфікації:
19.08.2021 13:13 - 27.08.2021 16:27
Період завантаження договору:
27.08.2021 16:27 - 16.09.2021 16:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після підписання Сторонами Акту наданих послуг . Оплата проводиться Замовником протягом 30-ти календарних днів з дня підписання зазначених актів згідно виставленого Виконавцем рахунку у безготівковій формі. Замовник може, перерахувати Виконавцю аванс для придбання і постачання необхідних для надання послуг матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу послуг у разі, якщо чинним законодавством не передбачено обмежень чи заборон на здійснення попередньої оплати. Виконавець зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу протягом місяця з дня його отримання. По закінченні вказаного терміну Виконавець повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок здійснення розрахунків проводиться у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року №1070 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВНИЦТВО ЕКСПЛУАТАЦІЯ СПОРУД ЗВ'ЯЗКУ"
Оскарження: 26.08.2021 15:54 - 06.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34167688
-
Контактна особа:
Голубокий Федір 380322534849 OBESZ_@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 79035, Львівська обл., місто Львів, Сихівський район, ВУЛИЦЯ ПИМОНЕНКА, будинок 3, офіс 7
Оскарження: 26.08.2021 15:54 - 06.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.08.2021 15:54
Відповіді на вимоги
12
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТЛІНК"
Оскарження: 27.08.2021 16:27 - 07.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42162731
-
Контактна особа:
Букартик Уляна 380675962193 UB@PROEKT.LINK https://proekt.link
-
Адреса:
79026 , Україна, Львівська область, Львів, 79026, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 1, квартира 40
Оскарження: 27.08.2021 16:27 - 07.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 145 038.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 145 038.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2021 16:27
Відповіді на вимоги
12
Документи
74
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЛЬВІВ-ТЕЛЕКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31803912
-
Контактна особа:
Ковпак Євген 380676751351 OFFICE@TELEKOM.LVIV.UA http://www.telekom.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 18, кімната 609
Початкова пропозиція
1 173 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 173 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
f054535edf6d46dd8aa7d39c3643e48c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-27-009789-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТЛІНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42162731
-
Контактна особа:
Букартик Уляна 380675962193 UB@PROEKT.LINK https://proekt.link
-
Адреса:
79026 , Україна, Львівська область, Львів, 79026, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 1, квартира 40
Номер договору:
14
Сума договору:
1 145 038.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
954 198.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний