-
Відкриті торги
-
КЕП
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Оголошено тендер
1 175 000.00
UAH
Номер:
0a1a8cad516f46dda564742505b8dbb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-27-001448-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "8-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997645
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, вул. Навроцького, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "8-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997645
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, вул. Навроцького, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.07.2021 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума1 175 000.00 UAH