-
Відкриті торги
-
КЕП
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
1 145 038.58
UAH з ПДВ
Номер:
f054535edf6d46dd8aa7d39c3643e48c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-27-009789-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "8-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997645
-
Контактна особа:
Калинич Олександра Павл +380322367403 8mkl@ukr.net
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, вул. Навроцького, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТЛІНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42162731
-
Контактна особа:
Букартик Уляна 380675962193 UB@PROEKT.LINK https://proekt.link
-
Адреса:
79026 , Україна, Львівська область, Львів, 79026, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 1, квартира 40
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
14.09.2021 00:00
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 145 038.58 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 190 839.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації