-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Послуги з прокладання локальних мереж, встановлення та підключення мережевого обладнання для доступу до мережі Інтернет, встановлення Wi-Fi мережі КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" за адресою 79034, м.Львів, вул. Навроцького, 23"
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-009789-b
Завершена
1 175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 875.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2021 16:05 - 09.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим