-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-001375-c
Завершена
384 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 924.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 924.10 UAH
Номер:
b7eccf04392c447aba46d1bfd2ab8ef5
Внутрішній номер закупівлі:
10797713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-21-001375-c
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380937999191 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 924.10 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 11:23 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2021 11:23 - 06.08.2021 00:00
Аукціон:
06.08.2021 11:56 - 06.08.2021 12:17
Період кваліфікації:
06.08.2021 12:17 - 10.08.2021 19:56
Період завантаження договору:
10.08.2021 19:56 - 30.08.2021 19:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 22.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САМОЙЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
Оскарження: 10.08.2021 19:56 - 21.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053702663
-
Контактна особа:
Ольга Самойленко 380500335253 fopsamoylenkoov@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, пров.Балтійський, будинок 3, квартира 479
Оскарження: 10.08.2021 19:56 - 21.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
383 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
381 874.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2021 19:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ФОП "РОЗУМНИЙ ЄВГЕН СТАНІСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3105120037
-
Контактна особа:
Євген Розумний +380980720073 yevhen.rozumnyi@gmail.com
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, село Юрівка, ВУЛИЦЯ НОВА , будинок 21
Початкова пропозиція
383 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
383 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7fbc21910c949d19ab8edb4a6781cc3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-001375-c-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САМОЙЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053702663
-
Контактна особа:
Ольга Самойленко 380500335253 fopsamoylenkoov@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, пров.Балтійський, будинок 3, квартира 479
Номер договору:
81
Сума договору:
381 874.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання: 63 645.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 12:00
Статус:
Виконаний