• Відкриті торги
  • КЕП

Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Оголошено тендер

384 820.00 UAH
Номер: 356a93c733fd4037a9d06738ce329db4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-21-003444-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
Замовник: Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
Очікувана вартість: 384 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.07.2021 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзакупівля засобів навчання та обладнення
Сума88 551.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзакупівля комп'ютерного обладнення
Сума141 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсофінансування закупівля засобів навчання та обладнення
Сума146 269.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсофінансування закупівля комп'ютерного обладнення
Сума9 000.00 UAH