-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-001375-c
Завершена
384 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 924.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 924.10 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 11:23 - 27.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим