• Відкриті торги
  • КЕП

Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

381 874.00 UAH без ПДВ
Номер: b7fbc21910c949d19ab8edb4a6781cc3
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-21-001375-c-a1
Замовник: Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САМОЙЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання: 63 645.00000 UAH без ПДВ
Номер договору: 81
Дата підписання: 25.08.2021 12:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 381 874.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 381 874.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для оснащення навчальних кабінетів початкової ланки, код ДК 021:2015- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 6 комплект
Період постачання до 22.12.2021
Місце постачання 08290, Україна, Київська область, Гостомель, Рекунова 11 а На карті

Внесені зміни

    Номер: 7b41c8059abb401daeb2812c3edff1c9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна реквізитів
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 06.09.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ81.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 15bad60adc9c4d8c8a3b979958d129e4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: покращення
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дог81.pdf
p7s
sign.p7s