• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))

Завершена

164 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 824.50 UAH
Номер: 404389187d9e495581ce68a26fb106cb
Внутрішній номер закупівлі: 10783333
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-20-005372-b   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Контактна особа: Валентина Томило +380677435932 vtomilo@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 164 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 824.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 4 900.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 13:37 - 26.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2021 13:37 - 05.08.2021 14:00
Аукціон: 06.08.2021 14:11 - 06.08.2021 14:32
Період кваліфікації: 06.08.2021 14:32 - 11.08.2021 11:07
Період завантаження договору: 11.08.2021 11:07 - 31.08.2021 11:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))
Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Кількість 170 пара
Період постачання до 15.09.2021
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Ньютона 132-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ДІМ ВЗУТТЯ " Б. НІКОЛАС"

Оскарження: 11.08.2021 11:07 - 22.08.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 164 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
164 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 11:07
Відповіді на вимоги 12
Документи 38
Скарги 0
ФОП "ЛЕГКОБИТ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 164 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
164 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 7565c6448d8f4ecf86d547f7a4db66a7
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-20-005372-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ДІМ ВЗУТТЯ " Б. НІКОЛАС"
Номер договору: 212
Сума договору: 164 220.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 136 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 30.08.2021 11:03
Статус:
Виконаний
pdf
30.08.21 Договір №212 ТОВ ДІМ ВЗУТТЯ Б НІКОЛАС.pdf
p7s
sign.p7s