• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))

Оголошено тендер

164 900.00 UAH
Номер: e0e7305937e9491daa8d6df9596ab6b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-20-005704-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Очікувана вартість: 164 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.07.2021 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума164 900.00 UAH