-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))
Тендер Prozorro UA-2021-07-20-005372-b
Завершена
164 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 824.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 824.50 UAH
Період уточнення:
20.07.2021 13:37 - 26.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим