-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))
164 220.00
UAH з ПДВ
Номер:
7565c6448d8f4ecf86d547f7a4db66a7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-20-005372-b-a1
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Контактна особа:
Валентина Томило +380677435932 vtomilo@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ДІМ ВЗУТТЯ " Б. НІКОЛАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39468849
-
Контактна особа:
Дмитро Омеляненко +380953857817 d.omelianenko@krok.zt.ua
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПОЖЕЖНИХ, будинок 122
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Номер договору:
212
Дата підписання:
30.08.2021 11:03
Період дії договору:
30.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
164 220.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 370.00 UAH)
Оплачено:
164 220.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 370.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЗИМОВІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ (ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ))
Кількість
170 пара
Період постачання
до 15.09.2021