-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Тендер Prozorro UA-2021-07-14-004439-a
Завершена
503 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 517.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 517.50 UAH
Номер:
ef82c0527d4f4441acc9599769fc06c5
Внутрішній номер закупівлі:
10718223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-14-004439-a
Замовник:
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36503749
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Ніжинська, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Регульська Людмила Станіславівна primter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
503 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 517.50 UAH
Період уточнення:
14.07.2021 15:44 - 23.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2021 15:44 - 02.08.2021 10:00
Аукціон:
03.08.2021 14:01 - 03.08.2021 14:22
Період кваліфікації:
03.08.2021 14:22 - 05.08.2021 10:59
Період завантаження договору:
05.08.2021 10:59 - 25.08.2021 10:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описна підставі Акту наданих послуг, після надходження відповідного фінансування на розрахунковий рахунок Замовника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях2 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Кількість
1007 упаковка
Період постачання
до 06.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІКОМЕД"
Оскарження: 05.08.2021 10:59 - 16.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20968784
-
Контактна особа:
Гонтаренко Марія 380949481276 opticmed@te.net.ua
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 1 Б
Оскарження: 05.08.2021 10:59 - 16.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
489 402.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 402.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2021 10:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ СОБІТНЮК ІРИНА СЕМЕНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2694101348
-
Контактна особа:
Собітнюк Ірина 380679303066, 380679303066 nemezida1973@bigmir.net
-
Адреса:
65015, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Довженка, будинок 9, квартира 8
Початкова пропозиція
491 416.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
491 416.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
46b2c917d4ed456b9a2c441c449a52a3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-14-004439-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІКОМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20968784
-
Контактна особа:
Гонтаренко Марія 380949481276 opticmed@te.net.ua
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 1 Б
Номер договору:
40
Сума договору:
489 402.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
457 385.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.08.2021 10:00
Статус:
Виконаний