• Відкриті торги
  • КЕП

Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)

489 402.00 UAH з ПДВ
Номер: 46b2c917d4ed456b9a2c441c449a52a3
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-14-004439-a-a1
Замовник: Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІКОМЕД"
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 40
Дата підписання: 16.08.2021 10:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 489 402.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 016.95 UAH)
Оплачено: 489 402.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 016.95 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Код ДК 021:2015: 33124131-2 Індикаторні смужки
Кількість 1007 упаковка
Період постачання до 06.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації