-
Відкриті торги
-
КЕП
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Оголошено тендер
503 500.00
UAH
Номер:
ed39bed3da744b179ddf89da959785c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-14-004447-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36503749
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Ніжинська, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36503749
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Ніжинська, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
503 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
14.07.2021 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума503 500.00 UAH