-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання соціальної допомоги у натуральному вираженні, а саме: надання соціальної послуги у вигляді придбання допоміжних засобів (тест – смужок)
Тендер Prozorro UA-2021-07-14-004439-a
Завершена
503 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 517.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 517.50 UAH
Період уточнення:
14.07.2021 15:44 - 23.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим