-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-004870-a
Кількість: 411 одиниць, в тому числі: - дрова паливні - 227 скл.м.; - паливна гранула з деревини - 184 тонн
Завершена
1 049 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
Номер:
4a2b6533147b4412904a644c35614232
Внутрішній номер закупівлі:
10700704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-13-004870-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клименко Марина Миколаївна 380576450479 zol_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 049 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 245.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2021 16:30 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2021 16:30 - 29.07.2021 08:00
Аукціон:
30.07.2021 11:28 - 30.07.2021 11:49
Період кваліфікації:
30.07.2021 11:49 - 05.08.2021 16:59
Період завантаження договору:
05.08.2021 16:59 - 25.08.2021 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Кількість
411 одиниця
Період постачання
до 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гнатченко Вадим Іванович
Оскарження: 05.08.2021 16:59 - 16.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2633713131
-
Контактна особа:
Гнатченко Вадим Іванович +380501380043 vadim1972zol@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вул.1 Травня ,63 ,кв.14
Оскарження: 05.08.2021 16:59 - 16.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 036 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 036 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2021 16:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лес Пром Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353708
-
Контактна особа:
Тищенко Світлана 380501709294 svetlana14tyschenko@gmail.com
-
Адреса:
93653, Україна, Луганська область, селище Вільхове, Станично-Луганський район, вул. Вільхівська, буд. 29Л
Початкова пропозиція
1 048 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 048 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
31b8b386f1e6456eaafb71428d45f4bf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-13-004870-a-a1
Постачальник:
ФОП Гнатченко Вадим Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2633713131
-
Контактна особа:
Гнатченко Вадим Іванович +380501380043 vadim1972zol@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вул.1 Травня ,63 ,кв.14
Номер договору:
Договір №272
Сума договору:
1 035 123.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.08.2021 11:00
Статус:
Виконаний