-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-004870-a
Кількість: 411 одиниць, в тому числі: - дрова паливні - 227 скл.м.; - паливна гранула з деревини - 184 тонн
Завершена
1 049 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2021 16:30 - 19.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим