-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Оголошено тендер
1 049 000.00
UAH
Номер:
90a348004ae34521bc738a28ebccc9c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-13-010773-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 049 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.07.2021 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет - 1009000,00 грн; дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету - 40000,00 грн.
Сума1 049 000.00 UAH