-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
Кількість: 411 одиниця, в тому числі: - дрова паливні - 227 скл.м.; - паливна гранула з деревини - 184 тонн
1 035 123.00
UAH без ПДВ
Номер:
31b8b386f1e6456eaafb71428d45f4bf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-13-004870-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Контактна особа:
Клименко Марина Миколаївна 380576450479 zol_osvita@ukr.net
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гнатченко Вадим Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2633713131
-
Контактна особа:
Гнатченко Вадим Іванович +380501380043 vadim1972zol@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вул.1 Травня ,63 ,кв.14
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Опис:
Кількість: 411 одиниця, в тому числі:
- дрова паливні - 227 скл.м.;
- паливна гранула з деревини - 184 тонн
Номер договору:
Договір №272
Дата підписання:
20.08.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 035 123.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
449 604.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні; паливна гранула з деревини
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
411 одиниця
Період постачання
до 30.09.2021
Внесені зміни
- Зміна №1 додаткова угода №1
- Зміна №2 додаткова угода №2
- Зміна №3 дод.угода №3
- Зміна №4 додаткова угода №4
- Зміна №5 додаткова угода №5
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eecf05b676f143969adc99a8b3b1d5d6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись підпунктом 4 пункту 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Сторони дійшли згоди внести зміни в пункт 3.5. «Строк поставки Товару: по 30.09.2021 р.» і викласти його у наступній редакції «Строк поставки Товару: ДРОВА ПАЛИВНІ по 30.09.2021 року; ПАЛИВНА ГРАНУЛА З ДЕРЕВИНИ згідно заявок Замовника по 31.12.2021 року».
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
18.10.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2262b70f9bec4a68b198f041f847472f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди доповнити пункт 12.5: підпунктом 6) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Сторони дійшли згоди доповнити розділ 12.ІНШІ УМОВИ пунктом 12.8 Виконання підпункту 6 пункту 12.5 підтверджується довідкою з Головного управління статистики у Харківській області або Торгово-промислової палати України, довідкою про кон’юктуру ринку або довідкою іншого органу, який має відповідні повноваження для її видачі
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
02.11.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bf511756a90545dc8922176b826ac933
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись підпунктом 2 пункту 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на рину за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю.
Сторони дійшли згоди збільшити ціну за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на рину за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
дод.угода №3
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ce1543a02931440da18684947942fa9e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись підпунктом 2 пункту 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на рину за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю.
Сторони дійшли згоди збільшити ціну за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на рину за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №4
Дата внесення змін до договору:
02.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a007d546377c4cbba37be5744f3e9bdd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 17:00
Статус:
Опубліковано