-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Тендер Prozorro UA-2021-07-07-003380-c
Завершена
454 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
Номер:
28594d7774dc4966a3279a89aa83e711
Внутрішній номер закупівлі:
10615731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-07-003380-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43186863
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, с. Оскіл, вул. Слобідська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Владикін +380631270741 vo_oskil2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
454 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 270.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2021 11:32 - 13.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2021 11:32 - 23.07.2021 07:00
Аукціон:
26.07.2021 14:14 - 26.07.2021 14:35
Період кваліфікації:
26.07.2021 14:35 - 27.07.2021 08:57
Період завантаження договору:
27.07.2021 08:57 - 16.08.2021 08:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Замовником на підставі виставлених рахунків-фактур та видаткових накладних, відстрочка платежу за Товар становить 10 (десять) банківських днів з моменту поставки Товару на склад Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Кількість
120 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
Оскарження: 27.07.2021 08:57 - 07.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Оскарження: 27.07.2021 08:57 - 07.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
453 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
453 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2021 08:57
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "Херсон Вуглепостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002178
-
Контактна особа:
Світлана Садова +380552225634 uglepostavka1@ukr.net
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Суворова, 34, кв. 8
Початкова пропозиція
454 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
454 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
25e4ea65766e47acbc7d94827bb0eea2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-07-003380-c-b1
Постачальник:
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Номер договору:
123
Сума договору:
453 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.08.2021 15:27
Статус:
Виконаний