-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Тендер Prozorro UA-2021-07-07-003380-c
Завершена
454 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2021 11:32 - 13.07.2021 00:00
Відповідь надана
дискримінаційні вимоги Замовника
Номер:
9d83f3bbb42b472b899fc833468dd806
Дата опублікування:
07.07.2021 14:32
Опис:
Вами визначено вимогу надати "Довідку в довільній формі із посиланням на інформаційну систему «Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» (http://dozvil.ndiop.kiev.ua/) щодо виробника вугілля (зазначеного учасником в довідці згідно з п.2.3. додатку 2 до цієї". Вказані вимоги містять дискримінаційних характер по ввідношенню до тих учасників, які не здійснюють прямі закупки у виробників. Внесіть зміни до ТД та виключіть ці вимоги
Відповідь:
Шановний учаснику! Згідно п. 2 додатку 2 до ТД Документи, які підтверджують інформацію, зазначену у довідці згідно з п.2.3. додатку 2 до цієї тендерної документації: договір(и) купівлі-продажу (або постачання) визначених замовником марок вугілля між учасником і виробником товару (або продавцем, або постачальником) (якщо учасник не є виробником); договір(и) купівлі-продажу (або постачання) визначених замовником марок вугілля між продавцем (або постачальником) і виробником товару (якщо учасник не є виробником та/або не має прямих договірних відносин з виробником).
Замовник не вимагає від учасників наявності договірних відносин саме з виробником вугілля.
Відповідно до додатку 2 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки до переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі дозволу належать роботи із збагачування корисних копалин, утворення і експлуатація відвалів гірничих порід, обкладання та скріплення укосів, бортів, уступів кар’єрів, підземна геологорозвідка, геолого-маркшейдерські роботи.
Тобто виробники вугілля кам’яного повинні мати зазначений дозвіл Держпраці.
Замовник не вимагає від учасників надання в складі пропозиції зазначеного дозволу.
Згідно п. 20 Постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011р. «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» Держпраці та її територіальні органи ведуть реєстр дозволів в установленому порядку, узагальнюють інформацію про видані та анульовані дозволи і оприлюднюють її у засобах масової інформації та на власному веб-сайті.
Встановлені Замовником вимоги жодним чином не обмежують конкуренцію та не заважають потенційним учасникам скласти зазначену довідку та прийняти участь в процедурі закупівлі.
Надання в складі тендерної пропозиції зазначеної Вами довідки необхідне Замовнику для гарантування надійного та безперебійного постачання вугілля кам’яного належної якості відповідно до ДСТУ, ГОСТ
Дата відповіді:
09.07.2021 09:01