-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Оголошено тендер
454 000.00
UAH
Номер:
fffe98c7eaa142889da04e7fb84933df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-07-002861-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43186863
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, с. Оскіл, вул. Слобідська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43186863
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, с. Оскіл, вул. Слобідська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
454 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
07.07.2021 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Оскільської сільської ради
Сума454 000.00 UAH