• Відкриті торги
  • КЕП

вугілля кам'яне ГЖ (13-50)

453 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 25e4ea65766e47acbc7d94827bb0eea2
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-07-003380-c-b1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 123
Дата підписання: 09.08.2021 15:27
Період дії договору: 09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 453 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 453 600.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ГЖ (13-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 120 тонни
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 7ba2aedd10534e5790a5c0fd94e946a0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 13.08.2021 14:31
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 56c574fcbaae4a84a5bf078e84e51893
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 13.08.2021 14:59
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 2.pdf
p7s
sign.p7s