-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-06-30-007767-c
Завершена
2 585 329.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
Номер:
99f40907a18f4bbdb0f67bb7503b4987
Внутрішній номер закупівлі:
10532589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-30-007767-c
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Марухненко +380312615516 ukb.olya@gmail.com https://carpathia.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 585 329.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 926.65 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 900.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2021 17:23 - 06.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2021 17:23 - 16.07.2021 00:00
Аукціон:
16.07.2021 13:41 - 16.07.2021 14:02
Період кваліфікації:
16.07.2021 14:02 - 21.07.2021 12:33
Період завантаження договору:
21.07.2021 12:33 - 10.08.2021 12:33
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник має право надавати Підряднику попередню оплату для виконання робіт по об’єкту у розмірі, який не може перевищувати 30 відсотків вартості річного обсягу робіт, строком не більше трьох місяців, відповідно до постанови КМУ від 04.12.2019 р. №1070, з урахуванням обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 (зі змінами), шляхом спрямування бюджетних коштів Підряднику на небюджетний рахунок, відкритий на його ім’я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів Підрядником виключно на цілі, визначені умовами договору, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником відповідно до взятих бюджетних зобов’язань в межах бюджетних асигнувань (ст.49 Бюджетного Кодексу України), виключно в межах відповідних фактичних надходжень (ст.48 Бюджетного Кодексу України) на підставі форми № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт», форми № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», Договірної ціни та рахунку на оплату робіт проміжними платежами в міру виконання робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІД"
Оскарження: 21.07.2021 12:33 - 01.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42073537
-
Контактна особа:
Савко Василь Петрович +380989648257 mr.vasilysavko@gmail.com
-
Адреса:
89440, Україна, Закарпатська область, 89440, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Великі Лази, "Новий", мікрорайон, вул.Першотравнева(пн), будинок 3
Оскарження: 21.07.2021 12:33 - 01.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 389 354.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 389 354.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2021 12:33
Відповіді на вимоги
11
Документи
50
Скарги
0
ТОВ ХУСТСЬКІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42138211
-
Контактна особа:
Росоха Юрій Миколайович +380977369327 ltdhes@i.ua
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, вул.І Франка 8
Початкова пропозиція
2 521 318.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 521 318.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
a33cdc84916f4302a7ff1d9cebe1265e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-30-007767-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42073537
-
Контактна особа:
Савко Василь Петрович +380989648257 mr.vasilysavko@gmail.com
-
Адреса:
89440, Україна, Закарпатська область, 89440, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Великі Лази, "Новий", мікрорайон, вул.Першотравнева(пн), будинок 3
Номер договору:
19
Сума договору:
2 230 348.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 858 624.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.08.2021 16:06
Статус:
Виконаний