-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
2 230 348.80
UAH з ПДВ
Номер:
a33cdc84916f4302a7ff1d9cebe1265e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-30-007767-c-b1
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Контактна особа:
Ольга Марухненко +380312615516 ukb.olya@gmail.com https://carpathia.gov.ua/
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42073537
-
Контактна особа:
Савко Василь Петрович +380989648257 mr.vasilysavko@gmail.com
-
Адреса:
89440, Україна, Закарпатська область, 89440, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Великі Лази, "Новий", мікрорайон, вул.Першотравнева(пн), будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
02.08.2021 16:06
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 230 348.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 371 724.80 UAH)
Оплачено:
2 230 348.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 371 724.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.11.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
УКБ Закарпатської ОДА
IBAN:UA288201720344221004100018439
ТОВ "ФIД"
IBAN:UA973052990000026007003604001
Сума
487186.80 UAH
Статус
Оплачений
27.08.2021 15:36
Док-ти
1
УКБ Закарпатської ОДА
IBAN:UA288201720344221004100018439
ТОВ "ФIД"
IBAN:UA973052990000026007003604001
Сума
334148.76 UAH
Статус
Оплачений
08.10.2021 10:34
Док-ти
1
УКБ Закарпатської ОДА
IBAN:UA288201720344221004100018439
Тз ОВ "ФIД"
IBAN:UA958201720355949600000710450
Сума
716806.44 UAH
Статус
Оплачений
16.08.2021 12:06
Док-ти
1
УКБ Закарпатської ОДА
IBAN:UA288201720344221004100018439
ТОВ "ФIД"
IBAN:UA973052990000026007003604001
Сума
615799.20 UAH
Статус
Оплачений
14.09.2021 16:59
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2d95ad854c194a3f83f7ca784aedf549
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ураховуючи абз. 2 п. 7 ч. 1 та п. 7 ч. 3 Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», адресу розташування об’єкта зазначену в п. 2 Договору підряду № 19 від 02.08.2021 року викладено у новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.08.2021 12:40
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
52801ceef8e9414a8b4dbf473f003600
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі з урахуванням фактичних потреб замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 14:51
Статус:
Опубліковано