-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-06-30-007767-c
Завершена
2 585 329.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 926.65 UAH
Період оскарження:
30.06.2021 17:23 - 12.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.