-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Оголошено тендер
2 585 329.00
UAH
Номер:
793e8288dc27476485a46cfb64c4e8f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-30-007125-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 585 329.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино, Свалявського району – будівництво» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
30.06.2021 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 585 329.00 UAH