• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Гранули паливні

Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету, кошти власного бюджету (кошти від господарської діяльності підприємства)

Завершена

1 018 654.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 186.54 UAH
Номер: 7a9c39159d134d0db8da9675ff8a55cd
Внутрішній номер закупівлі: 10418369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-18-002697-b   
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Леонова Татьяна Олександрівна +380577398102 vz_tp_hnuvs@ukr.net http://univd.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 018 654.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 186.54 UAH
Період уточнення: 18.06.2021 17:12 - 24.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2021 17:12 - 04.07.2021 00:00
Аукціон: 05.07.2021 11:04 - 05.07.2021 11:25
Період кваліфікації: 05.07.2021 11:25 - 06.07.2021 10:33
Період завантаження договору: 06.07.2021 10:33 - 26.07.2021 10:33
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 230 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд. 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"

Оскарження: 06.07.2021 10:33 - 17.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 018 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 007 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2021 10:33
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0
ФОП Михайлов Леонід Юрійович
Початкова пропозиція 1 012 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 012 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: c292de719c7748f88a3c085f0f3b2b94
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-002697-b-c1
Постачальник: ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Номер договору: 243
Сума договору: 1 007 354.01 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 23.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
243_Гранули паливні_ДУ 1_1 007 354_01.pdf
p7s
sign.p7s