-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
Оголошено тендер
1 018 654.00
UAH
Номер:
900a8671cbb5481a9331f41259ee042f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-18-010263-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 018 654.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гранули паливні
Примітки:
Харківський національний університет внутрішніх справ, 61080, Україна , Харківська обл., Харків, проспект Льва Ландау 27, Категорія Замовника: Відповідно до пункту 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.06.2021 16:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гранули паливні
Кількість
230 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 018 654.00 UAH