-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гранули паливні
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-002697-b
Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету, кошти власного бюджету (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
1 018 654.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 186.54 UAH
мін. крок: 1% або 10 186.54 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 17:12 - 24.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим