• Відкриті торги
  • КЕП

Гранули паливні

1 007 354.01 UAH без ПДВ
Номер: c292de719c7748f88a3c085f0f3b2b94
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-002697-b-c1
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Постачальник: ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 243
Дата підписання: 23.07.2021 00:00
Період дії договору: 23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 007 354.01 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 007 354.01 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 223.445 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд. 27 На карті

Внесені зміни

    Номер: d8ce527d25f94f6385f4d1cc4cd96f15
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 22.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
243_Гранули паливні_ДУ 1_1 007 354_01.pdf