• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сервер для білінгової системи

КВ

Завершена

501 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 010.00 UAH
Номер: 9defb294507e4ab9a49862b73910b218
Внутрішній номер закупівлі: 10414241
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-18-002050-b   
Замовник: Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Голованова Тетяна Олександрівна 380444652444 golovanova@cssuz.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 501 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 010.00 UAH
Період уточнення: 18.06.2021 14:50 - 05.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2021 14:50 - 15.07.2021 00:00
Аукціон: 15.07.2021 12:04 - 15.07.2021 12:43
Період кваліфікації: 15.07.2021 12:43 - 22.07.2021 15:36
Період завантаження договору: 22.07.2021 15:36 - 11.08.2021 15:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для білінгової системи
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Дочірнє підприємство "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА"

Оскарження: 22.07.2021 15:36 - 02.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 497 799.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
446 656.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2021 15:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 22
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ДОМІНЕЙШН"
Початкова пропозиція 472 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0
ПП "ПРОНЕТ"
Початкова пропозиція 465 737.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 707.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНН ГРУП"
Початкова пропозиція 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "АЙТІ БІЗНЕС СОЛЮШН"
Початкова пропозиція 499 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
493 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 5dab3c4ffd8946a093df167b466cff81
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-002050-b-b1
Постачальник: Дочірнє підприємство "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА"
Номер договору: ЦСЗ-21/08-35
Сума договору: 446 656.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 372 213.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
ЦСЗ-21_08-35 04082021.pdf
p7s
sign.p7s