• Відкриті торги
  • КЕП

Сервер для білінгової системи

КВ

446 656.00 UAH з ПДВ
Номер: 5dab3c4ffd8946a093df167b466cff81
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-002050-b-b1
Замовник: Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
Постачальник: Дочірнє підприємство "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Опис: КВ
Номер договору: ЦСЗ-21/08-35
Дата підписання: 04.08.2021 00:00
Період дії договору: 04.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 446 656.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 442.67 UAH)
Оплачено: 446 656.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 442.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для білінгової системи
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації