-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервер для білінгової системи
Оголошено тендер
501 000.00
UAH
Номер:
dbc72c4723c943d0b04247b53f54e249
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-18-003977-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
501 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервер для білінгової системи
Примітки:
КВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
Дата опублікування:
18.06.2021 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума501 000.00 UAH