-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сервер для білінгової системи
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-002050-b
КВ
Завершена
501 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 010.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 010.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 14:50 - 05.07.2021 00:00
Відповідь надана
Base VMware vSphere Essentials Kit
Номер:
d82a887a8363400ca4d2f789f6c82eab
Дата опублікування:
23.06.2021 13:31
Опис:
Доброго дня.
Шановний Замовник, згідно умов тендерної документації планується закупівля серверів у кількості 2 шт. Загальними вимогами Технічного завдання передбачено, що у склад сервера повинна входити ліцензія: «Base VMware vSphere Essentials Kit на 3 сервери (хости) віртуалі-зації».
Чи правильно ми розуміємо, що зазначений комплект ліцензій повинен входити до складу кожного сервера? Та до цінової пропозиції повинно увійти 2 комплекти ліцензій на 6 хостів віртуалізації сумарно?
Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день.
Згідно умов тендерної документації планується закупівля серверів у кількості 2 шт. Загальними вимогами Технічного завдання передбачено, що у склад кожного, сервера повинна входити ліцензія: «Base VMware vSphere Essentials Kit на 3 сервери (хости) віртуалі-зації» та Windows Server 2019 Standard. Таким чином до цінової пропозиції повинно увійти 2 комплекти «Base VMware vSphere Essentials Kit на 3 сервери (хости) віртуалізації», сумарна кількість - 6 хостів віртуалізації.
Дата відповіді:
24.06.2021 11:50