-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 – Нафта і дистилятори
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-004476-c
Завершена
470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
7f578d9638f847d09d9797d0b4ea1da3
Внутрішній номер закупівлі:
10406085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-004476-c
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оболоніна Ірина Юріївна dprz19-buh@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 350.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 11:09 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 11:09 - 05.07.2021 12:00
Аукціон:
06.07.2021 14:21 - 06.07.2021 14:42
Період кваліфікації:
06.07.2021 14:42 - 08.07.2021 16:23
Період завантаження договору:
08.07.2021 16:23 - 28.07.2021 16:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно специфікації та видаткових накладних. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження відповідних видатків на рахунок Покупця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Кількість
7100 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ЕКСПРЕС РОЗВИТОК"
Оскарження: 07.07.2021 15:21 - 18.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40278480
-
Контактна особа:
Ігнатьєва Тетяна Миколаївна 380502331459, 380502331459 eks_rozvitie@ukr.net
-
Адреса:
85032, Україна, Донецька область, село Добропілля, вул. Промислова-2, б.1Б
Оскарження: 07.07.2021 15:21 - 18.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
461 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 258.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2021 15:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕРМІНАЛ"
Оскарження: 08.07.2021 16:23 - 19.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31366203
-
Контактна особа:
Сиваш Владислав Павлович 380626414714, 380626414714 terminal08@list.ru
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Кооперативна, 6/8
Оскарження: 08.07.2021 16:23 - 19.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
453 858.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2021 16:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ebdbd546f524b4ead3a44e0f73522cf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-004476-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕРМІНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31366203
-
Контактна особа:
Сиваш Владислав Павлович 380626414714, 380626414714 terminal08@list.ru
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Кооперативна, 6/8
Номер договору:
19-68
Сума договору:
340 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
283 877.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.07.2021 08:30
Статус:
Виконаний