-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 – Нафта і дистилятори
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-004476-c
Завершена
470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 11:09 - 25.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим