-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 – Нафта і дистилятори
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
99ed67736c99442986028bc72da4eeab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-16-012622-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 – Нафта і дистилятори
Примітки:
Включено за рішенням тендерного комітету 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області від “16” червня 2021 року № 11.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.06.2021 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума420 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція
Сума50 000.00 UAH