• Відкриті торги
  • КЕП

Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 – Нафта і дистилятори

Автомобільний бензин А-92 (талони)-10000л, дизельне паливо (талони)-7100л

340 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 0ebdbd546f524b4ead3a44e0f73522cf
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-004476-c-b1
Замовник: 19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕРМІНАЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис: Автомобільний бензин А-92 (талони)-10000л, дизельне паливо (талони)-7100л
Номер договору: 19-68
Дата підписання: 19.07.2021 08:30
Період дії договору: 19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 340 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 723.00 UAH)
Оплачено: 340 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 723.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 7500 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 5600 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: e6c2842b92eb4a649a5dba4c21306c83
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Випадок передбачений п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель від 19 вересня 2019 року № 114-IX у зв’язку зі зменшенням обсягів реального фінансування видатків
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 22.09.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп.соглашение -1 ПММ.pdf
PDF
Повідомлення про внесення змін до договору № 19-68.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: ff0ff593fb03432ab2cc618bb0b187a9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Випадок передбачений п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель від 19 вересня 2019 року № 114-IX у зв’язку зі зменшенням обсягів реального фінансування видатків
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 08.11.2021 10:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ПММ допугода.PDF
PDF
Повідомлення 2.PDF
p7s
sign.p7s