• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)

Завершена

8 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
Номер: f8a3174271524ada8a1ce3e49d0d9d2b
Внутрішній номер закупівлі: 10377166
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-015316-b   
Замовник: Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
Контактна особа: Федорин Михайло Олександрович , knmctender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 43 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 60 000.00 UAH
Період уточнення: 16.06.2021 18:27 - 09.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2021 18:27 - 19.07.2021 00:00
Період прекваліфікації: 19.07.2021 00:01 - 27.07.2021 00:00
Аукціон: 27.07.2021 11:24 - 27.07.2021 11:45
Період кваліфікації: 27.07.2021 11:45 - 29.07.2021 18:03
Період завантаження договору: 29.07.2021 18:03 - 18.08.2021 18:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Спаська, будинок 12 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"

Оскарження: 29.07.2021 18:03 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 8 033 991.00 UAH з ПДВ /
8 033 991.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.07.2021 12:15
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2021 18:03
Відповіді на вимоги 12
Документи 150
Скарги 0
Державне підприємство "Всеукраїнський науково-методичний та дослідно-інформаційний центр архітектурної спадщини"
Початкова пропозиція 8 403 649.20 UAH з ПДВ /
8 403 649.20 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.07.2021 12:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: 8a8bf08a250246c9afe56ffef567b6eb
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-16-015316-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Номер договору: 61
Сума договору: 8 033 991.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 694 992.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.08.2021 00:00 - 30.12.2021 23:00
Дата підписання: 11.08.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s