-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)
Оголошено тендер
8 600 000.00
UAH
Номер:
31fe7ed94977498b80a32008882cfbbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-16-014580-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Спаська, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Спаська, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2021 17:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 600 000.00 UAH