-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)
Тендер Prozorro UA-2021-06-16-015316-b
Завершена
8 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2021 18:27 - 09.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим