• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)

8 033 991.00 UAH з ПДВ
Номер: 8a8bf08a250246c9afe56ffef567b6eb
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-16-015316-b-a1
Замовник: Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 61
Дата підписання: 11.08.2021 15:00
Період дії договору: 11.08.2021 00:00 - 30.12.2021 23:00
Сума договору: 8 033 991.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 338 998.50 UAH)
Оплачено: 8 033 991.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 338 998.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проєктної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів і пам’яток культурної спадщини м. Києва»)
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Спаська, будинок 12 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНМЦ по охороні пам'яток історії
ТОВ "АБК "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Сума 2444503.00 UAH
Статус
Оплачений
06.12.2021 11:36
Док-ти 1
КНМЦ по охороні пам'яток історії
ТОВ "АБК "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Сума 2318560.20 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 11:35
Док-ти 1
КНМЦ по охороні пам'яток історії
ТОВ "АБК "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Сума 2329626.86 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 11:35
Док-ти 1
КНМЦ по охороні пам'яток історії
ТОВ "АБК "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Сума 941300.88 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 11:35
Док-ти 1
КНМЦ по охороні пам'яток історії
ТОВ "АБК "ЕКСТРА-ІНВЕСТ"
Сума 0.06 UAH
Статус
Оплачений
21.12.2021 11:38
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: ea1e0aea04214b10b2cbd4adfca5c763
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: внесено зміни в реквізити Замовника
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 22.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s