-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерний клас, комп’ютерне робоче місце, лінгафонний кабінет, інтерактивний комплекс, мультимедійний комплекс
Тендер Prozorro UA-2021-06-16-006678-b
Завершена
1 312 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 560.00 UAH
Номер:
1d34ce1dc95e40cfad4e4b4b1dfc8593
Внутрішній номер закупівлі:
10365134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-16-006678-b
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/site/scherbanisch/home
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 312 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 560.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2021 12:31 - 26.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2021 12:31 - 06.07.2021 12:30
Аукціон:
07.07.2021 15:25 - 07.07.2021 15:46
Період кваліфікації:
07.07.2021 15:46 - 12.07.2021 13:58
Період завантаження договору:
12.07.2021 13:58 - 01.08.2021 13:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерний клас
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Комп’ютерне робоче місце
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Лінгафонний кабінет
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Інтерактивний комплекс
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Мультимедійний комплекс
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
Оскарження: 12.07.2021 13:58 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30668603
-
Контактна особа:
Костянтин Бєлов +380675300165 infolservice.ok@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 3 "А", квартира 17
Оскарження: 12.07.2021 13:58 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 306 362.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 306 362.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 13:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
ФОП "Гусарук Олег Віталійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969913153
-
Контактна особа:
Олег Гусарук +380532642042,+380684745789,+380509760085,+380971674023 dostupno_333@ukr.net
-
Адреса:
36034, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ КУЧЕРЕНКА, будинок 7, квартира 140
Початкова пропозиція
1 310 963.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 310 963.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
f19c0a57638140d39382cbc5601cd4f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-006678-b-c1
Постачальник:
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30668603
-
Контактна особа:
Костянтин Бєлов +380675300165 infolservice.ok@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 3 "А", квартира 17
Номер договору:
29
Сума договору:
1 306 362.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 097 244.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.07.2021 11:23
Статус:
Виконаний