-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерний клас, комп’ютерне робоче місце, лінгафонний кабінет, інтерактивний комплекс, мультимедійний комплекс
1 306 362.00
UAH з ПДВ
Номер:
f19c0a57638140d39382cbc5601cd4f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-006678-b-c1
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/site/scherbanisch/home
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30668603
-
Контактна особа:
Костянтин Бєлов +380675300165 infolservice.ok@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 3 "А", квартира 17
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
29.07.2021 11:23
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 306 362.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 118.00 UAH)
Оплачено:
1 306 362.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 118.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерний клас
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Комп’ютерне робоче місце
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Лінгафонний кабінет
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Інтерактивний комплекс
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті
Мультимедійний комплекс
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.07.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, Полтавський р-н, вул. Центральна, буд. 2
На карті