• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерний клас, комп’ютерне робоче місце, лінгафонний кабінет, інтерактивний комплекс, мультимедійний комплекс

Оголошено тендер

1 312 000.00 UAH
Номер: 36149c47b17a444d9fc6d1cca7d33afb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-16-003810-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 312 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерний клас, комп’ютерне робоче місце, лінгафонний кабінет, інтерактивний комплекс, мультимедійний комплекс
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.06.2021 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерний клас
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 16 штуки
Період постачання (не задано)
Комп’ютерне робоче місце
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 14 штуки
Період постачання (не задано)
Лінгафонний кабінет
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 11 штуки
Період постачання (не задано)
Інтерактивний комплекс
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 5 штуки
Період постачання (не задано)
Мультимедійний комплекс
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписВикористання залишків коштів освітньої субвенції
Сума1 312 000.00 UAH