-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-002478-c
Завершена
1 908 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 543.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 543.83 UAH
Номер:
509a4ac8678a4821aaaaf1bf0d1f0ad2
Внутрішній номер закупівлі:
10309008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-11-002478-c
Замовник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурська Наталія Іванівна +380326120312 dpb-nr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 908 766.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 543.83 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 15:29 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2021 15:29 - 27.06.2021 00:00
Аукціон:
29.06.2021 12:29 - 29.06.2021 12:50
Період кваліфікації:
29.06.2021 12:50 - 01.07.2021 11:46
Період завантаження договору:
01.07.2021 11:46 - 21.07.2021 11:46
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
81652, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, по пр. Шевченка, від буд.№ 18 до буд.№ 26
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ"
Оскарження: 01.07.2021 11:46 - 12.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773316650
-
Контактна особа:
Василь Говикович +380979075625 vasyl.govykovych@ukr.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський район, місто Миколаїв, вул.Київська, будинок 16
Оскарження: 01.07.2021 11:46 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 471 261.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 471 261.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2021 11:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ТОВ "ДОМУС ЕЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37162478
-
Контактна особа:
Тарас Тихоліз +380322329940 domuselit@ukr.net
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СТРИЙСЬКА , будинок 109
Початкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e63138bbf2b4830b1316612f90b1d75
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-002478-c-b1
Постачальник:
ФОП "ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773316650
-
Контактна особа:
Василь Говикович +380979075625 vasyl.govykovych@ukr.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський район, місто Миколаїв, вул.Київська, будинок 16
Номер договору:
5/07
Сума договору:
1 461 712.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
21.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний