-
Відкриті торги
-
КЕП
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
1 908 766.00
UAH
Номер:
eedcd8a866a245ac8da6e5e6f6a10735
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-11-004195-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 908 766.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.06.2021 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 908 766.00 UAH