-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-002478-c
Завершена
1 908 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 543.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 543.83 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 15:29 - 17.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим